Czech Republic 538 21 Částkov 4
+420 777 664 636

Phoenix of Paradise

  • NA PRODEJ – FOR SALE
  • hřebeček
  • nar. 2016
  • silver dapple
  • aa/EE/ Z/N
  • PSSM 1  N/N

Mladinký Phoenix, importován z Anglie, kam byl dopraven “in vitro” – oba jeho rodiče  pocházejí z Irska. Jeho otec, proslulý stříbrný hřebec Johna Sheridana, matka těžká tradiční klisna Queen. DNA obou rodičů máme k dispozici, takže zde je cesta otevřená.

Phoenix má velmi žádanou a neobvyklou barvu silver dapple.
Každopádně je to ještě mladíček a uvidíme, co z něj vyroste. V současné době jsme s ním již začali pracovat ze země, je velmi ochotný a baví ho to.
Jeho předpokládaná výška v dospělosti bude do 149 cm
Phoenixe jsme se rozhodli koncem léta 2018 prodat, kapacitně v tuto chvíli nestíháme tři hřebce ve stáji. Pokud bude mít budoucí majitel zájem, je možné ho i u nás vykastrovat.

 

Phoenix je dítě, na svod nepůjde dříve než v roce 2019

Uvidíme co z něj vyroste a uvidíme zda se jednou stane plemeníkem… Každopádně šanci mu rozhodně dáme.

zwDSC_0199
zwDSC_0171
Phoenix
zwDSC_0314
zwDSC_0185

Pokud jste majitelem klisny a chcete ji připustit, zastavte se a zamyslete se nad výběrem otce Vašeho budoucího hříběte.. Zamyslete se, zda je Vaše klisna dokonalá či zda má nějaké exterierové znaky, které by bylo vhodné se pokusit vylepšit. Rozhlédněte se a než se vypravíte za vybraným hřebcem, podívejte se na jeho hříbata, která se již narodila.

....

Neradi děláme kompromisy a už vůbec v chovu.. Naši plemenní hřebci nejsou náhodně zakoupení, ale narodili se a našli jsme si je v těch nejlepších chovech na světě...

....

Kůň může být sám o sobě vynikající, ale pokud své vlastnosti a schopnosti nepřenáší na potomstvo, nic nezískáte." 

....