Czech Republic 538 21 Částkov 4
+420 777 664 636

Baloo of Paradise

  • Plemenný hřebec, zapsán v PK ICS Nederland
  • 1. premie, 147,5 bodu
  • aa – Ea –   Sb1/N
  • PSSM 1  N/N

 

 

Baloo se narodil v Irsku

Irsko opustil jako roček, pak rok žil v Anglii, kde jsme ho našli a zakoupili. PAk nastalo hledání, cesty do Irska, až jsme našli i jeho původního chovatele ?

Baloo je vnuk slavného hřebce Loyd, bohužel ale zatím jsme nebyli schopni tuto skutečnost DNA ověřit, protože jeho otec byl z Irska prodán taktéž do UK a tam se ztratil. Možná ho jednou najdeme, nepřestáváme hledat.
Baloo nás okouzlil nejen svojí úžasnou barvou (každopádně i tak zastáváme názor, že barva koně nedělá; priritou je vždy exterier a charakter) , ale současně i svou mohutnou kostrou a tradičním typem irského coba. Doufáme, že stejně jako Axel bude tyto vlastnosti přenášet na potomstvo.

Sabino1 gen
0%

 taková je pravděpodobnost, že hříbě zdědí po Baloo jeho krásně postříkanou barvu 🙂 To už stojí za pokus, co myslíte?

Hřebec mohutné kostry, skvěle čtvercového rámce, výborné rousy, vynikající mechanika pohybu. Uvidíme co z něj vyroste, Baloo je stále ještě velmi mladý…

Baloo na svodu 2017
zzzzzwDSC_0262
zwDSC_0968
zwDSC_0058
zwDSC_0022
zwDSC_0236

Pokud jste majitelem klisny a chcete ji připustit, zastavte se a zamyslete se nad výběrem otce Vašeho budoucího hříběte.. Zamyslete se, zda je Vaše klisna dokonalá či zda má nějaké exterierové znaky, které by bylo vhodné se pokusit vylepšit. Rozhlédněte se a než se vypravíte za vybraným hřebcem, podívejte se na jeho hříbata, která se již narodila.

....

Neradi děláme kompromisy a už vůbec v chovu.. Naši plemenní hřebci nejsou náhodně zakoupení, ale narodili se a našli jsme si je v těch nejlepších chovech na světě...

....

Kůň může být sám o sobě vynikající, ale pokud své vlastnosti a schopnosti nepřenáší na potomstvo, nic nezískáte." 

....